Ravintolat ja kahvilat

Palvelemme teitä Tampereella, Lempäälässä, Pirkkalassa sekä Helsingissä. Lounaan ja á la carten lisäksi tarjolla on aamiaista sekä kahvilatuotteita. Tulehan herkuttelemaan – syö paikan päällä tai ota mukaan!
Ninan Keittiö Ahjo

Helsinki, Ahjo

Katso ruokalista

Aamiainen

Ma-pe 8:00 – 9:30

Lounas

Ma-pe 10:30 – 12:30

Kahvila

Ma-pe 8:00 – 13:00

Yhteystiedot

Kokkosaarenkatu 1, 00560 Helsinki

P. 050 365 4444
ahjo@ninankeittio.fi

Ninan Keittiö Pasila Fennia

Helsinki, Pasila Fennia

Katso ruokalista

Lounas

Ma-pe 10:30 – 13:00

Aukioloajat:

Ma-pe 8:00 – 13:30

Yhteystiedot

Kyllikinportti 2, Helsinki
P. 050 352 5080
pasila@ninankeittio.fi

Ninan Keittiö Lempäälä Realpark

Lempäälä, Realpark

Katso ruokalista

Lounas:

Ma-pe
10:30 – 13:30

Aukioloajat:

Ma-pe

8:00 – 14:00

Yhteystiedot

Realparkinkatu 4, Lempäälä
P. 040 621 4212
lempaala@ninankeittio.fi

Ninan Keittiö Veho Linnakallio

Pirkkala, Linnakallio Veho

Katso ruokalista

Arvoisat asiakkaamme,
vallitsevan epidemiatilanteen vuoksi
ravintola Linnakallio Veho
palvelee toistaiseksi ainoastaan
Vehon henkilöstön ravintolana.

Yhteystiedot

Jasperintie 1, 33960 Pirkkala
P. 050 547 5675
linnakallio@ninankeittio.fi

Ninan Keittiö Tampere Lielahti

Tampere, Lielahti

Katso ruokalista

Lounas:

Ma-pe

10:30 – 13:30

Aukioloajat:

10:30 – 14:00

Yhteystiedot

Taninkatu 7, Tampere
P. 040 641 1154
lielahti@ninankeittio.fi

Ninan Keittiö Pirkkala Veska

Pirkkala, Veska

Katso ruokalista

Aamiainen:

Ma-pe

08:00 – 10:00

Lounas:

Ma-pe

10:30 – 13:30

Grilli:

Ma-pe

10:30 – 13:30

La

11- 15

Aukioloajat: 

Ma-pe

8:00 – 14:00

La

11:00 – 15:00

Yhteystiedot

Saapastie 2, Pirkkala
P. 050 336 8396
veska@ninankeittio.fi

Ninan Keittiö Pirkkala Veska

Tampere, Kaapeli

Katso ruokalista

Lounas:

Ma-pe

10:30 – 13:00

Aukioloajat:

8:00 – 14:00

Yhteystiedot

Ninan Keittiö Kaapeli
Kaapelinkatu 3
33330 Tampere
Puh. 050 505 0055
E-mail: kaapeli@ninankeittio.fi