Ravintolat ja kahvilat

Palvelemme teitä Tampereella, Lempäälässä, Pirkkalassa sekä Helsingissä. Lounaan ja á la carten lisäksi tarjolla on aamiaista sekä kahvilatuotteita. Tulehan herkuttelemaan – syö paikan päällä tai ota mukaan!
Ninan Keittiö Ahjo

Helsinki, Ahjo

Katso ruokalista

Aukioloajat:

Ma-pe

8.00 -12.15

Lounas:

Ma-pe

10.00 -12.15

Aamiainen:

Ma-pe

8:00 – 9:30

Lounas:

Ma-pe

10:30 – 12:30

Kahvila:

Ma-pe

8:00 – 13:00

Yhteystiedot:

Kokkosaarenkatu 1, 00560 Helsinki

P. 050 365 4444
ahjo@ninankeittio.fi

Ninan Keittiö Pasila Fennia

Helsinki, Pasila Fennia

Katso ruokalista

Lounas:

Ma-pe

10:30 – 13:00

Aukioloajat:

Ma-pe

8:00 – 13:30

Yhteystiedot:

Kyllikinportti 2, Helsinki
P. 050 352 5080
pasila@ninankeittio.fi

Ninan Keittiö Lempäälä Realpark

Lempäälä, Realpark

Katso ruokalista

Aukioloajat:

Ma-pe

8:00 – 14:00

Lounas:

Ma-pe
10:30 – 13:30

Yhteystiedot

Realparkinkatu 4, Lempäälä
P. 040 621 4212
lempaala@ninankeittio.fi

Ninan Keittiö Veho Linnakallio

Pirkkala, Linnakallio Veho

Katso ruokalista

Aukioloajat:

Ma-pe

8:30 – 15:00

Lounas:

Ma-pe

10:30 – 13:30

Yhteystiedot

Jasperintie 1, 33960 Pirkkala
P. 050 547 5675
linnakallio@ninankeittio.fi

Ninan Keittiö Tampere Lielahti

Tampere, Lielahti

Katso ruokalista

Lounas:

Ma-pe

10:30 – 13:30

Aukioloajat:

10:30 – 14:00

Yhteystiedot

Taninkatu 7, Tampere
P. 040 641 1154
lielahti@ninankeittio.fi

Ninan Keittiö Pirkkala Veska

Pirkkala, Veska

Katso ruokalista

Aamiainen:

Ma-pe
8:30 – 10:00

Lounas:

Ma-pe
10:30 – 14:00

La
11:00 – 15:00

Grilli:

Ma-pe
10:30 – 14:00

La
11:00 – 15:00

Yhteystiedot

Saapastie 2, Pirkkala
P. 050 336 8396
veska@ninankeittio.fi

Ninan Keittiö Pirkkala Veska

Tampere, Kaapeli

Katso ruokalista

Lounas:

Ma-pe

10:30 – 13:00

Aukioloajat:

Ma-pe

8:00 – 14:00

Yhteystiedot

Ninan Keittiö Kaapeli
Kaapelinkatu 3
33330 Tampere
Puh. 050 505 0055
E-mail: kaapeli@ninankeittio.fi